Четвертий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів: нові обличчя і нові теми

19 жовтня у Рівному, в ресторані «Айвенго», відбудеться Четвертий Міжнародний форум пивоварів і рестораторів «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні». Напередодні ж, за підтримки Генерального Ділового партнера Київської Пивної ліги в кращому ресторані країни Skybar Manhattan Рівне вперше в Україні, за світовими стандартами проведення пивних змагань, пройде Дегустаційний конкурс East European Beer Award.

Організатори Форуму пивоварів і Дегустаційного конкурсу – інформаційно-видавничий проект «Технології і Інновації» і журнал «Пиво. Технології та Інновації» - вибрали Рівне місцем проведення невипадково, адже це місто є прикладом потужного розвитку крафтового пивоваріння в Україні та росту його популярності. Для учасників Форуму пропонується принципово нова програма, відмінна від попередніх форумів. Головна ж ідея лишається незмінною: популяризація новітніх технологій, з акцентом на якісному вдосконаленні пивоварень і власне пива, поширення крафту, що нині є рушієм прогресу для всієї пивоварної галузі.

Головним Організаційним партнером Форуму є Рівненський пивзавод «Рівень» і ресторан-пивоварня «Кант», на прикладі яких учасники зможуть переконатися в ефективності новітніх технологій пивоваріння та успішності пивного бізнесу як такого.

Дегустаційний конкурс East European Beer Award проходитиме на нейтральній території, в одному з кращих ресторанів України Skybar MANHATTAN, серед спонсорів Конкурсу не буде пивоварних компаній. Поселяють готель «Україна» та готель «Айвенго».

Підсумки Дегустаційного конкурсу будуть оприлюднені 19 жовтня, у ході Четвертого Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів – 2017 (осінь). Урочиста церемонія нагородження відбудеться 19 жовтня о 19.00 у нічному клубі CATARSIS.

Якщо на весняному форумі в Києві головною сенсацією стала секція з маркетингу у пивній галузі, то восени увагу пивоварів буде зосереджено на обговоренні питань реалізації пива, - через ресторани «непивного» спрямування, кафе-бари, інтернет-магазини, торговельні мережі, фірмову торгівлю. У чому різниця між ресторанним пивом та пивом для ресторанів? Що вигідніше: власна торгівля чи через посередників? Чи варто «потакати» смакам споживачів?.. Секрети успішних продажів розкриють власники і директори ресторанів, дистриб’ютори та імпортери пива, категорійні менеджери торговельних мереж, з якими пивовари зможуть укласти угоди про продаж власного пива.

Нові обличчя з’являться і в технологічній частині Форуму, тематика якої охопить весь ланцюг виготовлення пінного напою - від вибору дріжджів, солоду та хмелю до роботи обладнання в пивоварні. Адже відомо, що якість продукції наполовину залежить від якості сировини, на чверть – від ефективної роботи обладнання і ще на чверть – від професійної роботи технолога. Як створити унікальний продукт, вдосконаливши наявне або придбавши нове обладнання, розповість відомий європейський експерт з пивоваріння, автор унікальних технологій виготовлення пива (в тому числі найміцнішого пива у світі), генеральний директор німецької компанії BdB Bier-Know how GmbH Ральф Герверт. На Форумі буде презентована оригінальна установка для вирощування чистої культури дріжджів, з якою учасників заходу ознайомить досвідчений майстер пивоваріння з Німеччини Антон Шельс. Представники всесвітньо відомої компанії GEA Westfalia Separator презентують учасникам Форуму обладнання, що дає пивоварні можливість на порядок підвищити якість готового продукту. Про сучасні технології фільтрації, які гарантують збереження ароматики і смаку пива, розповість Анна Нідерландер, засновник компанії «А-Профі», яка успішно просуває інновації в пивоварінні та виноробстві на ринках України, Грузії, Болгарії, Білорусі. Постійний партнер Форуму компанія «Донау Лаб Україна» протягом заходу безплатно проводитиме для пивоварень експрес-аналіз якості пива. Окрім того, Генеральний Лабораторний партнер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award - компанія «Донау Лаб Україна» під час проведення дегустаційного конкурсу буде проводити дослідження представлених зразків. І це далеко не повний перелік виступів і презентацій, що плануються на Форумі. Передбачаються також виступи відомих пивоварів-практиків як з України, так і з сусідніх країн – Білорусі, Росії, Грузії.

У плані круглого столу «Інтелектуальне пиво: просуваємо, не порушуємо — успіх бізнесу гарантуємо!» від Генерального Юридичного партнера Форуму – компанії «Пахаренко і партнери», плануються виступи досвідчених фахівців з інтелектуальної власності на теми: «Пивна справа: загально-юридичні аспекти бізнесу»; «Як подати себе в Інтернеті і не порушити закон»; «Нюанси використання географічних назв у торговельних марках пивоварів»; «Ваш продукт із вкраденим патентом — піратський продукт»; «Як не втрапити в халепу, зваривши пиво, та не стати фігурантом кримінальної справи». Бонус від юристів — експрес-відповіді на питання будь-якої складності.

Ще одна «родзинка» осіннього Форуму – секція «Організація пивного ресторану», тематика якої охоплює такі важливі аспекти, як створення меню та підбір сортів пива, кадрова політика в ресторані і налагодження систем обліку та контролю, посуд у ресторані і як його мити, - особливо посуд для пива, і т.д. Своїм досвідом поділяться відомі ресторатори та аналітики ресторанного бізнесу, які точно знають, як зробити пивний ресторан успішним.

Паралельно з секцією «Пивний ресторан» відбудеться засідання круглого столу «Домашнє пивоваріння: від хобі до успішного бізнесу», до участі в якому запрошуються домашні пивовари і ті, хто просто любить пиво і цікавиться технологією його приготування. Очікується, що своїм власним досвідом започаткування пивного бізнесу поділяться успішні пивовари країни.

Традиційно, в рамках заходу відбудуться виставки обладнання і презентація нових технологій пивоваріння, устаткування для розливу, етикетування та укупорювання пива, установок для обліку і дозування пива та ін. Серед учасників – провідні європейські і українські компанії, що представлятимуть обладнання для пивоварень, санітарно-гігієнічні матеріали, технології фільтрації, водопідготовки і т.д. Окремий блок виставки – стенди, що презентуватимуть сировину для пивоваріння: хміль і солод.

Ексклюзивним партнером Дегустаційного конкурсу стане компанія SAHM - провідний світовий постачальник брендованого скляного посуду для марочних напоїв. Досвіду SAHM, представленому на міжнародному ринку з 1900 року, довіряють, як регіональні виробники напоїв, так і міжнародні корпорації. Компанія надає кваліфіковані та поглиблені консультації з позиціонування бренду, сучасні та інноваційні форми скляного посуду в поєднанні з декором.

Протягом усього конференц-дня у рамках соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» і просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» працюватиме мобільний Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством.

Наступного дня після Форуму для бажаючих буде організований Пивний тур «Крафтовий шлях», що включає відвідини пивзаводів і ресторанів-пивоварень регіону, з дегустацією нових сортів пива і пивного меню.

Генеральний Організаційний партнер Форуму - пивзавод «Рівень» і ресторан-пивоварня «Кант»

Генеральний Юридичний партнер Форуму – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Діловий партнер Дегустаційного конкурсу - Київська Пивна Ліга

Головний Організаційний партнер – ресторан Skybar MANHATTAN

Генеральний Лабораторний партнер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – компанія «Донау Лаб Україна»

Головний Партнер Форуму - Beviale Moscow 2018

Ексклюзивний партнер Дегустаційного конкурсу - компанія SAHM

Фудпартнер - ТМ Dorian Gray (крафтові сири)

Поселяють готель «Айвенго» і готель «Україна»**** (для учасників Форуму рестораторів і пивоварів і Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – знижка 15-20%).

https://www.facebook.com/events/486864301648286/

Visit the new site http://lbetting.co.uk/ for a ladbrokes review.